FB_UAF_1200x628.png
UnitedArtsFestival-logo5.png

Drodzy!

Za nami pierwsza edycja części muzycznej United Arts Festival. To były pełne wrażeń, intensywne trzy dni. W sumie odbyło się 31 koncertów! W tym inaugurujący obchody dwudziestolecia Riverside występ w piątek, w sobotę czarna msza o północy wraz z Батюшка, a w niedzielę niesamowity koncert TANGERINE DREAM zakończony niepowtarzalnym jam session z Michał Łapaj.

 

Dziękujemy wszystkim artystom!

 

Dziękujemy również wszystkim sponsorom i partnerom za okazane wsparcie!

I oczywiście, Wam, drodzy festiwalowicze, którzy tchnęliście życie w tę imprezę

Jednocześnie przypominamy, że United Arts Fetival wcale się kończy. Już dziś zapraszamy na część teatralną do Europejskiego Centrum Solidarności w weekend 23 i 24 października.

 
United Arts - plakat - aktualny_edited.jpg

United /theatre

W dniach 23.10 - 24.10 w Europejskim Centrum Solidarności odbędzie się pierwsza edycja United Arts Festival | Theatre. Zapraszamy na dwa dni teatralnego maratonu oraz na spotkanie z młodą bezkompromisową reżyserią. Zaprezentowanych zostanie sześć spektakli – przekrojowych pod względem konwencji i stylów – od klasyki przez teatr postdramatyczny, na teatrze formy skończywszy, każdy o doniosłej problematyce, będący bezpardonowym komentarzem do współczesności – problemów: bezdomności, ojcostwa czy kapitalizmu. Realizujące teksty: od klasycznych (PTAKI Arystofanesa) po współczesną dramaturgię (POPIÓŁ inspirowany BOJACKIEM HORSEMANEM czy oparci na autentycznych historiach OJCOWIE).

ptaki_7.png

PTAKI. Instrukcja
reż. Wojciech Rodak

23.10.2020 /Sobota

4.fot. Marek Idzikowski.JPG

Odmęt
reż. Marek Idzikowski

23.10.2020 /Sobota

1 (1).JPG

Marzyciele. Historia miejscami prawdziwa

reż. Małgorzata
Jakubowska

24.10.2020 /Niedziela

 Prezentujemy teatr, którego nie spotka się nigdzie indziej, tworzony bez nadzoru dyrektorskich głów, ucieleśniający sprzeciw i głos młodego pokolenia zarazem pełny fantazji i błyskotliwości.

United /visual

UAF---logo-web02.png

Więcej wkrótce

Wydarzenie w ramach 

United  |  Theatre

Wystawa fotografii

20413956_881713021977029_453654362103004287_o.jpg

Katarzyna Biegasiewicz - Mularczyk

Wydarzenie w ramach 

United  |  Theatre

Wystawa fotografii i grafiki artystycznej

slider-bilety.jpg

UNITED  |  THEATRE + VISUAL

Podobnie jak część teatralna festiwalu, wystawy z sekcji United  |  Visual zaprezentowane zostaną w przestrzeniach Europejskiego Centrum Solidarności.

 

Bądź na bieżąco.

Zapisz się do newslettera

Dziękujęmy za zapisanie się do newslettera!

UnitedArtsFestival-logo4.png